Svělé zařízení pro nahrávání od Zoomu.


Sdílejte tento článek:Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0

Léto bylo klasicky ve stylu festivalů, oslav a koncertů. Každý z nás už máme v kapse nějaké to chytré zařízení, které umí nahrávat jak obraz, tak i zvuk. To je na jednu stranu fajn, ale někdy je to v rozporu s kvalitou pořízeného audia a videa. Pokud patříte mezi milovníky kvalitního zvuku a už dávno se nespokojíte s obyčejným diktafonem, vyzkoušejte kapesní nahrávač od Zoomu, třeba cenově dostupný ZOOM H1 vers.2 Handy recorder.

Zoom H1 vers.2 Handy recorder

Zoom H1 vers.2 Handy recorder

Výhodou nahrávadel je umístění mikrofonů do pozice X/Y, které umožňuje stereo nahrávky v nevídané kvalitě a hloubce. Protože jsou oba mikrofony umístěny na stejné ose, jsou oba stejně vzdálené od zdroje zvuku a je tedy možná jeho perfektní lokalizace bez fázových posunů. Výsledkem je výborná stereo nahrávka s přirozenou hloubkou a přesností. Kvalita nahrávky je nesrovnatelná, protože jsou zde zabudovány směrové mikrofony, které se soustřeďují pouze na zvukové zdroje, které nahráváte. Na rozdíl od všesměrových mikrofonů, které snímají i zvuky okolo, H1 ignoruje okolní ruchy.

Zoom je tvůrcem kvalitních zařízení, milovníky telefonu, tabletu a přehrávače od Apple určitě potěší Zoom iQ5, které vaše chytré udělátko promění v profi high-quality rekordér.

Zoom iQ5

Zoom iQ5

O technických parametrech nahrávadla Zoom H1 je více zde. Důležité je však to, že pokud chcete kvalitní nahrávku z koncertu nebo vlastní tvorby, jděte do Zoomu-nebudete litovat.

Sdílejte tento článek:Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0